Організація структурованих кабельних систем

Структурована кабельна система (СКС) - це універсальна кабельна система в приміщенні офісу компанії, декількох будівель, які належать компанії та входять в єдиний інформаційний простір, призначена для використання досить тривалий період часу без реструктуризації.


СКС - охоплює весь простір приміщення офісу компанії, з'єднує всі точки засобів передачі інформації, такі як комп'ютери, телефони, датчики пожежної та охоронної сигналізації, системи відеоспостереження та контролю доступу. Всі ці можливості забезпечуються індивідуальними точками входу в загальну систему будівлі. Лінії, окремі для кожної інформаційної розетки, пов'язують точки входу з комутаційним центром поверху, утворюючи горизонтальну кабельну підсистему. Всі поверхові комутаційні вузли спеціальними магістралями об'єднуються в комутаційному центрі будівлі. Сюди ж підбиваються зовнішні кабельні магістралі для підключення будівлі до глобальних інформаційних ресурсів, таких як телефонія, інтернет і т.п. Така топологія дозволяє надійно управляти всією системою будівлі, забезпечує гнучкість і простоту системи.

Замовивши монтаж СКС в Різьбук.нет, Ви зможете:

- забезпечити стабільність і безпеку передачі даних по мережі за рахунок єдиного інтерфейсу;

- користуватися декількома типами мережевих архітектур і протоколів одночасно;

- оперативно залагоджувати будь-які аварійні ситуації шляхом переходу на резервні лінії;

- значно заощадити на вартості організації СКС за рахунок збільшення її терміну служби і низької вартості абонентського обслуговування.