Будівництво волоконно-оптичних ліній зв`язку


Rizbuk.net пропонує послуги з проектування, монтажу та сервісної підтримки корпоративних комунікацій, побудованих на основі волоконно оптичних ліній зв'язку. 

Унікальна пропозиція від Rizbuk.net - в комплексному підході до створення корпоративних телекомунікаційних та інформаційних систем. Крім прокладки оптики, ми ефективно реалізуємо створення офісних АТС і call-центрів (в тому числі на базі VOIP).

Технології волоконно-оптичних ліній зв'язку крім питань волоконної оптики охоплюють також питання, що стосуються електронного передавального обладнання, його стандартизації, протоколів передачі, питання топології мережі та загальні питання побудови мереж.

Переваги волоконно-оптичних ліній зв'язку:

Велика смуга пропускання - це одна з найбільш важливих переваг оптичного волокна над мідним або будь-який іншим середовищем передачі інформації.

 Висока перешкодозахищеність. Оскільки волокно виготовлено з діелектричного матеріалу, воно несприйнятливо до електромагнітних перешкод з боку оточуючих мідних кабельних систем і електричного обладнання, здатного індукувати електромагнітне випромінювання (лінії електропередачі, електродвигунні установки і т.д.).

Малі вага і об'єм. Волоконно-оптичні кабелі мають меншу вагу і об'єм в порівнянні з мідними кабелями в розрахунку на одну і ту ж пропускну здатність.

Висока захищеність від несанкціонованого доступу. Оскільки волоконно-оптичний кабель практично не випромінює в радіодіапазоні, то передану по ньому інформацію важко підслухати, не порушуючи прийом-передачу. Системи моніторингу (безперервного контролю) цілісності оптичної лінії зв'язку, використовуючи властивості високої чутливості волокна, можуть миттєво відключити "спроби зламу" каналу зв'язку і подати сигнал тривоги.

Вибухо-та пожежобезпечність. Через відсутність іскроутворення оптичне волокно підвищує безпеку мережі на хімічних, нафтопереробних підприємствах, при обслуговуванні технологічних процесів підвищеного ризику.

Тривалий термін експлуатації. З часом волокно зазнає деградації. Це означає, що загасання в прокладеному кабелі поступово зростає. Однак, завдяки досконалості сучасних технологій виробництва оптичних волокон, цей процес значно уповільнений, і термін служби волоконно-оптичного кабелю становить приблизно 25 років. За цей час може змінитися кілька поколінь / стандартів приймально-передавальних систем.