Відеоспостереження – сучасний, ефективний спосіб контролю за вашим бізнесом або особистим простором. Відеоспостереження забезпечує не тільки своєчасне виявлення і розкриття злочину за наявною записи, але і дозволяє попередити правопорушення. Відеоспостереження можна встановити на виробництві, в банках, в торгових центрах і магазинах, в офісах і установах, в квартирах і будинках. Монтаж, обслуговування і проектування систем відеоспостереження – важливий елемент створення системи безпеки.

Відеоспостереження дозволяє ефективно запобігати правопорушенням і контролювати потрібні приміщення. Всі дані зберігаються в відеоархів на жорсткому диску. Доступ до відео можливий за допомогою карти пам’яті.

У стандартний комплект входить відеокамера, відеореєстратор, жорсткий диск, блок безперебійного живлення, а так само всі необхідні витратні матеріали та комплектуючі. Можлива установка екрана.

Система контролю і обмеження доступу на територію / в приміщення офісу необхідна для підвищення рівня безпеки на підприємстві або в офісі, для ведення обліку контролю робочого часу і підвищення трудової дисципліни, для запобігання проникнення на об’єкт, що охороняється сторонніх осіб.

Вартість послуги розраховується відповідно до потреб клієнтів.